Velkorakovský minipivovar

e-shop

Obchodní podmínky

* Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s těmito Obchodními podmínkami internetového obchodu, s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami u nakupovaných výrobků.

* Každá registrovaná objednávka je považována za závaznou.

* Objednané zboží bude zasláno (dodáno) pouze v rámci území České republiky.

Ochrana osobních dat:

Provozovatel internetového obchodu uchovává a zpracovává osobní a údaje v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 sb., ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu, jsou naprosto důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím osobám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky.

Objednávka zboží je možná:

* Prostřednictvím e-shopu

* E-mailem: velkorakovskyminipivovar@seznam.cz

* Písemnou objednávkou doručenou Českou poštou na naši adresu

Objednávka musí obsahovat přesný název zboží, množství, dodací adresa a fakturační adresu (pokud se liší od adresy dodání) a telefonický nebo e-mailový kontakt. Přijetí objednávky potvrdíme.

Platba za zboží:

* Hotově při převzetí zboží na provozovně

* Na dobírku přepravci při doručení zboží

* Zálohově na účet dodavatele na základě vystavené zálohové faktury

V případě odeslání zboží na danou adresu je ke zboží účtováno:

* Přepravné

* Doběrečné – v případě odeslání na dobírku

Přeprava zboží je zajišťována prostřednictvím:

  • Vlastní dopravy minipivovaru

  • sběrné služby PPL

  • prostřednictvím České pošty

Výše přepravného závisí na druhu zásilky. Ke skutečným nákladům daným ceníkem minipivovaru, České pošty nebo přepravní společnosti PPL pro vnitrostátní přepravu je připočteno DPH.

Objednávání zboží prostřednictvím e-shopu:

* Výběr požadovaného zboží se provádí – po kliknutí na tlačítko „Koupit“ – na stránce objednávky, kde zákazník zvolí druh zboží a množství v kusech

* Celková cena objednávky včetně daně z přidané hodnoty je zobrazena v řádku „Celková cena“ pod tabulkou „Objednávkového formuláře“.

* Dále zákazník vyplní všechny povinné položky „Objednávkového formuláře“. Pro úspěšné zadání musí zákazník souhlasit s těmito obchodními podmínkami. Souhlas je vysloven zaškrtnutím políčka „Souhlasím s obchodními podmínkami“.

* Teprve kliknutím na tlačítko „Závazně odeslat objednávku“ je Vaše objednávka považována za závaznou.

* K ceně objednaného zboží bude připočtena odpovídající částka za poštovné.

* Každá registrovaná objednávka je potvrzena formou e-mailové zprávy na adresu uvedenou zákazníkem.

Odeslání a doprava zboží:

Objednané zboží Vám bude odesláno nejpozději do 10 pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě, kdy z nějakých příčin není možné tento termín dodržet, budete informování elektronickou poštou.

Zrušení objednávky:

Zrušení objednávky provozovatelem je možné pouze v těchto případech – zboží není na skladě. V případě, že tato situace nastane, bude zákazník informován e-mailem nebo telefonicky a bude domluven další postup řešení vzniklé situace. Zrušení objednávky zákazníkem je možné nejpozději do té doby, dokud neproběhla expedice zboží a to na emailovou adresu: velkorakovskyminipivovar@seznam.cz nebo telefonicky na tel. 739 417 638. Zákazník pro zrušení objednávky musí uvést svoje jméno, příjmení a datum objednávky. Veškeré údaje obdržel při potvrzení objednávky formou e-mailové zprávy.

Vrácení zboží:

Vrácení zaslaného zboží je možné v souladu s reklamačním řádem a zákonem č. 367/2000 Sb. Bez uvedení důvodu do 14 dnů §53 odst. 7 OZ). Aby bylo zboží přijato zpět a vrácena celá kupní cena, musí být splněny následující podmínky:

* Zboží musí být vráceno kompletní, v původním stavu a doložit skladování při daných teplotách

* Zboží nesmí jevit známky opotřebení a používání, nesmí být jakkoliv poškozeno

* Zboží musí být vráceno na adresu dodavatele a to nejpozději 14 den počítaný od prvního dne následujícího od převzetí zboží

* Při splnění všech zákonných podmínek pro vrácení zboží nakoupeného přes internet bude zákazníkovi vyplacena cena vráceného zboží bez ceny za přepravu.

Obchodní podmínky v pdf si můžete stáhnout zde.

Sídlo minipivovaru

Velkorakovský
minipivovar, s.r.o.

Sídlo minipivovaru
Velkorakovský minipivovar
Průmyslová 4544/1c, 796 01 Prostějov

Sídlo firmy
Velkorakovský minipivovar s.r.o.
č.p. 45, 798 57 Raková u Konice

Petr Hajkr, jednatel společnosti
Tel.: +420 739 417 638
E-mail: velkorakovskyminipivovar@seznam.cz
www.velkorakovskepivo.cz